Ryszard Galas Logisoft
Oprogramowanie dla transportu, spedycji i logistyki
MaxFaktura2
O programie MaxFaktura2

Program MaxFaktura2 jest niezastąpionym narzędziem w przedsiębiorstwie współpracującym z kontrahentami zagranicznymi i krajowymi. Pozwala tworzyć dokumenty praktycznie w każdym języku (słowniki tworzone przez użytkownika), w każdej walucie i o różnym wyglądzie - na przykład dla operacji wewnątrzwspólnotowych. 
Jest przy tym bardzo łatwy w obsłudze i szybki we wdrożeniu.
Pozwala na automatyczne sprawdzanie statusu podatnika VAT UE (czynny podatnik VAT).

Dzięki parametrycznej definicji drukowania, generowane dokumenty można wypełnić dodatkowymi teściami np. przeliczenia kwot walutowych z wykorzystaniem tabel NBP dla różnych dat (sprzedaży, wystawienia). 
Program zawiera moduł rozrachunków (rejestrowanie zapłat na 2 sposoby) oraz pozwala na eksport danych do systemu księgowego dostarczonego przez firmy tzecie (w standardzie do Symfonii, do innych jako dodatkowo płatne rozszerzenie). 
Tworzy liczne zestawienia (rejestr VAT, zestawienie sprzedaży, należności). Ułatwia szybki przegląd współpracy z kontrahentem, dzięki czemu jest idealnym narzędziem na stanowisku kontaktu z klientami.
Pozwala też rejestrować zakupy. Jest wtedy idealnym narzędziem do realizacji zobowiązań. Pod ręką mamy przypominanie zaległych zapłat i rejestr zrealizowanych zobowiązań. Dzięki temu uzyskujemy podstawowy rejestr kosztów i kontrolę dochodu brutto.
Elastyczność konfigurowania programu pozwala na dobór wyglądu faktury przez użytkownika. Własne logo, automatyczna zmiana nagłówka faktury w zależności od przedmiotu faktury (handel, usługi, okreśłony asotryment), swobodna zmiana dodatkowych uwag - to podstawy nowoczesnego fakturowania. Nasze faktury stają się najlepszą reklamą.
Kolejnym obszarem zastosowania programu MaxFaktura2 jest tworzenie dokumentów podobnych do faktur - dowodów wewnętrznych, zestawień, załączników, ofert, kalkulacji. Sami zdefiniujemy tytuł dokumentu, jego sposób numerowania i treści stałe. Mechanizmy filtrowania i porządkowania bazy danych pozwolą na błyskawicze wyodrębnienie dokumentów okreśłonego rodzaju. Dzięki temu łatwo stworzymy ofertę w postaci faktury pro forma, a następnie skopiujemy ją tworząc fakturę sprzedaży - gotową do dalszej edycji. W przyszłości zaś, odtworzymy historię współpracy z kontrahentem widząc oferty, sprzedaż i zapłaty.

Oferowany jest w abonamencie rocznym.
Umowa obejmuje roczne prawo aktualizowania oraz konsultacje mailowe.O nasPortfolioCzas pracy kierowcyKierowcy autobusówMaxFaktura2Przepisy, opracowania, inne